Friday Night Fever Scoreboard Week 9

 

10/23/2014

District 28-6A
  Final
SA East Central SA East Central Hornets (4-4) 40
Ray Ray Texans (6-2) 18
 Listen LIVE: 1150 AM (KCCT) & TSRN


10/24/2014

District 28-6A
  Final
Carroll Carroll Tigers (7-1) 26
King King Mustangs (6-2) 21
 Listen LIVE: 1150 AM (KCCT) & TSRN

 

District 30-5A
  Final
Miller Miller Buccaneers (0-8) 10
Alice Alice Coyotes (6-2) 28
 Listen LIVE: 92.1 FM (Alicetx.com)


  Final
Flour Bluff Flour Bluff Hornets (8-0) 34
Calallen Calallen Wildcats (5-4) 13
 Listen LIVE: 104.1 FM & 1590 AM; 1360 AM (KKTX)

 

  Final
Victoria West Victoria West Warriors (7-2) 51
Moody Moody Trojans (1-7) 13
 Listen LIVE: 1150 AM (KCCT) & TSRN

 

  Final
Gregory-Portland Gregory-Portland Wildcats (4-4) 53
Tuloso-Midway Tuloso-Midway Warriors (2-6) 42
 Listen LIVE: 1440 AM (KEYS)

 

District 16-4A II
  Final
Orange Grove Orange Grove Bulldogs (7-1) 21
Rio Hondo Rio Hondo Bobcats (6-2) 18

  Final
Port Isabel Port Isabel Tarpons (7-1) 42
West Oso West Oso Bears (1-7) 24

District 15-4A II
  Final
Sinton Sinton Pirates (6-3) 41
Generic Cuero Gobblers (6-2) 26

  Final
Ingleside Ingleside Mustangs (5-3) 45
Yoakum Yoakum Bulldogs (6-3) 56

District 16-4A I
  Final
Kingsville Kingsville Brahmas (4-4) 19
La Feria La Feria Lions (6-2) 14

 

District 15-4A I
  Final
Beeville Beeville Trojans (3-5) 13
Pleasanton Pleasanton Eagles (6-2) 36

  Final
Robstown Robstown Cotton Pickers (3-5) 14
Rockport-Fulton Rockport-Fulton Pirates (5-3) 58

District 16-3A II
  Final
Freer Freer Buckaroos (1-8) 32
Monte Alto Monte Alto Blue Devils (2-5) 23

  Final
Hebronville Hebbronville Longhorns (6-2) 34
Dilley Dilley Wolves (2-7) 26

District 16-3A I
  Final
San Diego San Diego Vaqueros (6-2) 23
Aransas Pass Aransas Pass Panthers (4-4) 21

  Final
Bishop Bishop Badgers (0-8) 12
Santa Rosa Santa Rosa Warriors (6-3) 13

  Final
Falfurrias Falfurrias Jerseys (2-6) 21
Lyford Lyford Bulldogs (3-5) 35

District 15-3A II
  Final
Bloomington Bloomington Bobcats (2-6) 14
Banquete Banquete Bulldogs (2-6) 41

  Final
Taft Taft Greyhounds (6-2) 27
Odem Odem Owls (7-1) 35

  Final
Skidmore Tynan Skidmore-Tynan Bobcats (4-4) 0
SGA Santa Gertrudis Academy Lions (7-1) 27

District 15-3A I
  Final
Hallettsville Hallettsville Brahmas (6-3) 41
George West George West Longhorns (2-6) 0

  Final
Mathis Mathis Pirates (6-2) 64
Brooks Academy Brooks Academy Bengals (1-6) 6

District 16-2A II
  Final
Pettus Pettus War Eagles (1-7) 34
Benavides Benavides Eagles (1-8) 24

  Final
Woodsboro Woodsboro Eagles (3-6) 13
Bruni Bruni Badgers (6-2) 15

District 16-2A I
  Final
Ben Bolt Ben Bolt Badgers (6-2) 62
Santa Maria Santa Maria Cougars (3-5) 2

  Final
Riviera Riviera Seahawks (6-2) 32
La Villa La Villa Cardinals (2-6) 29

  Final
London London Pirates (6-2) 14
Three Rivers Three Rivers Bulldogs (8-0) 42

District 15-2A I
  Final
Ganado Ganado Indians (2-6) 7
Refugio Refugio Bobcats (8-0) 67

10/25/2014

TAPPS

1st
John Paul II John Paul II Centurions (0-8) 0
SA Holy Cross SA Holy Cross (5-1) 0

 

 

Friday Night Fever Magnum Sponsor Logo

Top Videos

1 2 3 4